96% попуст на онлајн курс: Anger Management Counselling (AMC) for Teachers + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс: Anger Management Counselling (AMC) for Teachers + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
 • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
 • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Зошто да ја изберете оваа обука на наставници

 • Ова е наменска веб-страница за настава
 • Поддршка на тутори 24/7
 • Интерактивна содржина
 • Курсеви акредитирани од врвните тела за доделување награди во Велика Британија
 • 100% на Интернет
 • Флексибилен рок

Треба да имате:

 • Страст за учење
 • Добро разбирање на англискиот јазик
 • Бидете мотивирани и вредни
 • На возраст над 16 години.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.