96% попуст на онлајн курс: Diet and Nutrition + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Онлајн курс: Diet and Nutrition + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 31.10.2023
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
  • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
  • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Jадете добро и бидете здрави со вашата само-испланирана диета. Запишете го ефективниот курс за диета и исхрана за да стекнете стручно знаење за диета и исхрана и да направите правилни планови за исхрана за себе.

Сигурно нема друга магична алатка освен здраво јадење за здраво живеење. Но, поради несоодветно познавање на диета и исхрана, имаме тенденција да зависиме од експерти каде честопати не успеваме да ги согледаме нивните упатства.

Курсот за диета и исхрана, опишан од врвниот нутриционист, ви нуди можност да бидете експерт за диети со знаење во врска со хранливите диети и здравиот начин на живот. Со завршување на курсот, можете да го преземете ново стекнатото знаење за професионално започнување на здравје и велнес патување.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.