96% попуст на онлајн курс: Teaching Kids English + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс: Teaching Kids English + сертификат 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 29.01.2022
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
 • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
 • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: info@theteacherstraining.com
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за учење англиски јазик за деца ќе ви овозможи одлична основа за градење на вашата кариера како наставник по англиски јазик. Курсот ќе ве надоополни со знаење да бидете наставник по англиски јазик и да ве опреми со сите вистински стратегии и вештини за ефикасно предавање англиски јазик на малите деца

Зошто да ја изберете оваа обука на наставници

 • Ова е наменска веб-страница за настава
 • Поддршка на тутори 24/7
 • Интерактивна содржина
 • Курсеви акредитирани од врвните тела за доделување награди во Велика Британија
 • 100% на Интернет
 • Флексибилен рок

Треба да имате:

 • Страст за учење
 • Добро разбирање на англискиот јазик
 • Бидете мотивирани и вредни
 • На возраст над 16 години.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.