96% попуст на онлајн курс: Teaching Online Advanced Diploma + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс: Teaching Online Advanced Diploma + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 29.01.2022
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
  • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
  • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: info@theteacherstraining.com
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Овој акредитиран стручен курс CPD ќе ви помогне да станете квалификуван предавач преку Интернет и да се искачите на врвот на индустријата. Ќе добиете ажурирани информации и привлечна содржина, дизајнирана да ги едуцира воспитувачите 

Курсо ќе ги води учениците за тоа како ефективно да предаваат содржини на Интернет и како да создаваат курсеви и ќе придонесат во својата кариера. Курсот можете да го завршите со свое темпо и професионален сертификат ќе ви биде обезбеден веднаш штом ќе завршите. Исто така, ќе се дискутира за најважните работи за управување со училницата, од планирање на лекциите до поставување цели и учење базирано на задачи.

Преку практична и теоретска обука, ќе се запознаете со низа методологии и модели на настава преку Интернет, кои влијаеле на современите наставни практики, вклучително и учење како да користите дигитални алатки за создавање динамични и привлечни лекции. Сите лекции од овој курс за Напредна диплома за настава преку Интернет се дизајнирани на таков начин што секој што нема претходно знаење за оваа тема може лесно да се нурне во нив. Бидете квалификувани за кратко време и започнете ја својата кариера.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.