До 46% попуст на пар вградливи звучници за автомобил Tiapoing во модел и големина по избор + бесплатна достава

До 46% попуст на пар вградливи звучници за автомобил Tiapoing во модел и големина по избор + бесплатна достава

Вредност

1,000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 27

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пар вградливи звучници Tiapoing во модел и големина по избор + бесплатна достава

 • TP-1071: 10cm, цена: 1000 ден. 599 ден.
 • TP-1371: 13cm, цена: 1300 ден. 699 ден.
 • TP-1671: 16cm, цена: 1500 ден. 849 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производите

- TP-1071: 10cm

 • 10cm(4")2WAY/HP 3 voices 10cm
 • Max.300W(NOM.30W)
 • 80-20.000Hz,88db(1W1m)
 • Foam Impp Composite Cone/Cone Composite Impp/Mousse
 • Dome Midange and Treeter/HP Medium et Aigu a Dome
 • Glass Imide Voice Coil Bobbin
 • Full-Depth Basket Design/ Saladier Profond

- TP-1371: 13cm

 • Max. 400W(Nom.35W)
 • 60-20.000Hz,90db(1W1m)
 • Foam Impp Composite Cone/ Cone composite Impp/ Mousse
 • Dome Midnage and tweeter/HP Medium et Aigu a Dome
 • Glass Imide Voice Coil Bobbin
 • Full-Depth Basket Design/ Saladier Profond

- TP-1671: 16cm

 • Max 500W(Nom.40W)
 • 60-20.000Hz,90db(1W1m)
 • Foam Impp Composite Cone/ Cone Composite Impp/Mousse
 • Dome Midnage and tweeter/HP Medium et Aigu a Dome
 • Glass Imide Voice Coil Bobbin
 • Full-Depth Basket Design/ Saladier Profond
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

ZaX

За оваа цена се добива пар звучници или...? Никаде не е наведено.

Член на Grouper од: 15-07-2011

biljanaadmin

@ZaX Со купување на еден купон добивате пар звучници. Сега истото е додадено во зделката.

Член на Grouper од: 09-02-2015

biljanaadmin

@ZaX Со купување на еден купон добивате пар звучници. Сега истото е додадено во зделката.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ