2 ја следат оваа компанија


Тиква + ZN Active ПРИ ЗГОЛЕМЕНА ПРОСТАТА И ПОТЕШКОТИИ СО МОКРЕЊЕТО

299 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Се употребува за зајакнување и подобрување на функцијата на простатата, уринарните патишта и мочниот меур. Содржи висок процент на незаситени масни киселини, фитостероли, цинк и витамин Е.

Цинкот помага во сите процеси поврзани со машката репродукција, вклучувајќи го хормонскиот метаболизам,  баланс и функцијата на простатата.


СОСТАВ      

1 таблета содржи:

Сув екстракт од семки од тиква 300 mg

Цинк 5 mg (во облик на цинк глуконат)


ДОЗИРАЊЕ       1 таблета на ден

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.