За енергетски почеток на денот! До 43% попуст на смути + кафе по избор од Time Out Caffee

РАСПРОДАДЕНО

За енергетски почеток на денот! До 43% попуст на смути + кафе по избор од Time Out Caffee

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

Купени : 42

 • Ул. Орце Николов бр.137 лок.2

 • 070 242 877

 • krste.trajcevski@event.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 21:30 Саб: 08:30 - 16:00

Добивате

 • Смути по избор, цена: 120 ден. 79 ден.
 • Смути по избор + кафе (еспресо, макијато или капучино), цена: 175 ден. 99 ден.

Достапни видови смути:

 • Розево смути: Јагода, малина, аронија, банана, портокал, цвекло, мед, јаткасти плодови, овесни снегулки, вода или млеко по избор
 • Жолто смути: Ананас, јаболко, јаткасти плодови, овесни снегулки, банана, вода или млеко по избор
 • Зелено смути: Брокула, блитва, зелено јаболко, киви, јаткасти плодови, овесни снегулки, вода
 • Бело смути: Банана, јаткасти плодови, овесни снегулки, мед и млеко

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за ресторанот и "за носење"

Опис

Состав на смути оброците:

 • Розево смути: Јагода, малина, аронија, банана, портокал, цвекло, мед, јаткасти плодови, овесни снегулки, вода или млеко по избор
 • Жолто смути: Ананас, јаболко, јаткасти плодови, овесни снегулки, банана, вода или млеко по избор
 • Зелено смути: Брокула, блитва, зелено јаболко, киви, јаткасти плодови, овесни снегулки, вода
 • Бело смути: Банана, јаткасти плодови, овесни снегулки, мед и млеко

Стартувајте го денот полни со енергија - со кафе и смути оброк во новоотвореното Time Out Caffe. Со централна локација и урбан амбиент, Time Out Caffe е совршеното место за вашата пауза, појадок или кафе со пријателите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ