32% попуст на хот дог или италијански сендвич + кафе (еспресо, макијато, капучино) + сок (кока кола, фанта, спрајт) по избор од Time Out Caffee

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на хот дог или италијански сендвич + кафе (еспресо, макијато, капучино) + сок (кока кола, фанта, спрајт) по избор од Time Out Caffee

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

130 ден.

Попуст

32%

Заштеда

41 ден.

Купени : 15

 • Ул. Орце Николов бр.137 лок.2

 • 070 242 877

 • krste.trajcevski@event.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 21:30 Саб: 08:30 - 16:00

Добивате

Сендвич по избор + кафе (еспресо, макијато, капучино) + сок (кока кола, фанта, спрајт)

 • Хот дог, цена: 130 ден. 89 ден.
 • Италијански сендвич, цена: 155 ден. 105 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за ресторанот и "за носење"

Опис

Стартувајте го денот полни со енергија - со кафе и смути оброк во новоотвореното Time Out Caffe. Со централна локација и урбан амбиент, Time Out Caffe е совршеното место за вашата пауза, појадок или кафе со пријателите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ