Kids Week! Прекрасен подарок за најмалите членови! 43% попуст на уникатна детска блуза со дизајн по избор во вредност од 690 ден. по цена од 390 ден. од креативно студио ТиноСки

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

690 ден.

Попуст

43%

Заштеда

300 ден.

Добивате

Уникатна детска блуза со дизајн по избор:

  • Детска блуза Палавко
  • Детска блуза Најсакана

*Достапни големини: 2, 4 и 6

*Блузите одговараат за возраст од 2 - 7 години.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.10.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производите се подигнуваат од канцеларијата на Бубамара играчки на ул. Њу Делхиска 2-3 (близу Веро Тафталиџе), Скопје
  • По купувањето, потребно е да го испратите купонот на igrackibubamara@gmail.com

Опис

Квалитетна детска блуза со дизајн изработена од најквалитетен чешлан памук.

Блузите одговараат за возраст од 2 - 7 години. 

Материјал: 100% памук (интерлок)

TиноСки

Започна како мал експеримент, а продолжува со секоја нова идеја. ТиноСки е креативно студио за уникатно рачно цртани и персонализирани шолји, чајници, чинии  и други мали слатки изненадувања. Главната работа е базирана на персонализираните предмети, а креативните идеи продолжуваат со уникатни престилки, постерчиња и дизајн решенија за различна намена. Досегашната работа може да ја погледнете и на нашиот фејсбук и инстаграм профил.

Бидете уникатни и уживајте во малите работи кои го прават денот секогаш поубав.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.