- 12%

12% попуст на Digitus DA-70855 Тип Ц мултипорт адаптер/конвертор од Рувекс

1790 ден.

1575 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Digitus DA-70855 Тип Ц мултипорт адаптер/конвертор

Опис

 • Конекција1: USB-C™ влез
 • Конкеција 2: HDMI порт излез
 • Конекција 3: USB 3.0 порт излез
 • Конекција 4: USB-C™ порт излез
 • Преку USB-C влезот се разделува на (HDMI, USB 3.0 and USB-C™)
 • 1x HDMI (UHD, 4K/30Hz)
 • 1x USB 3.0 (SuperSpeed, max. 5 Gbps) - supports BC 1.2 for charging mobile devices (5V/1.5A)
 • 1x USB-C™ (PD 2.0, max. 60W)
 • Поддржува Ultra HD (4K/30Hz)
 • USB- version: USB 3.1 (Gen. 1)
 • USB-BC (USB Battery Charging) 1.2
 • Corresponds to the VESA DisplayPort Alternate Mode
 • Chipset: AG6310, LDR6023SD
 • Должина на кабел : 15.0 cm
 • Боја: Црна
 • Димензии: 20.0 x 7.7 x 1.7 cm
 • Тежина: 40 g
 • За да биде уредот функционален проверете дали USB-C™ портот од уредот кој го поврзувате го поддржува: DisplayPort Alternate Mode (DP Alt-mode)

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 16.08.2019 до 16.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2019 до 16.10.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Види ја продавницата на "Рувекс" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.