50% попуст на преглед на тироидна жлезда (ЕХО), тироидни хормони (TSH, fT4), ехо, хормонски статус и специјалистички извештај со терапија во ПЗУ Асклепиос во вредност од 2800 ден. по цена од 1400 ден.

img

Цена

1400 ден.

Вредност

2800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1400 ден.

Преостанато време

Купени: 94

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Преглед на тироидна жлезда (ЕХО) + тироидни хормони (TSH, fT4) + ехо + хормонски статус + специјалистички извештај со терапија

*Поради реновирање на клиниката купоните може да се искористат од 23.11 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2020 до 31.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 02 2400 004, 072 209 148 или преку апликациите Viber, Whatsapp, Line и Signal.
 • Доколку донесете лабораториски упат од матичен лекар  ЛУ-1 лабораторијата во вредност од 900 денари ќе ја добиете бесплатно.

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на вистински професионалци!
Прегледот го врши Др. Лидија Ристовска, специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог, која поседува 2 специјализации: интерна медицина и кардиологија.

ПЗУ Асклепиос – специјалистичка ординација по интерна медицина со кардиологија
Др. Лидија Ристовска – специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог

 • Ехокардиографија, екг
 • Ехо-доплер на каротидни артерии
 • Ехо-доплер на периферни артерии (на екстремитети: раце и нозе)
 • Венски доплер-компресивен ултразвук на раце и нозе
 • Ехосонографија на штитна жлезда
 • Ехосонографија на абдомен
 • Холтер за крвен притисок
 • Холтер екг-дијагностика на аритмии
 • Коронарен стрес тест
 • Спирометрија
 • Ехо на дојки и меки ткива
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.