Погрижете се за Вашето здравје! До 31% попуст на пакет за испитување на тироидни хормони: TSH, FT4 и FT3 или TSH, FT4, FT3, Anti Tg и Anti-tpo во Никоб Медикал

Цена од

1450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

650 ден.

Преостанато време

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Основен тироиден статус (TSH, FT4, FT3) 2,100 ден. 1,450 ден.
Проширен тироиден статус (TSH, FT4, FT3, Anti Tg, Anti-tpo) 4,500 ден. 3,150 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.08.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.