Единствена понуда! 50% попуст на професионална дезинфекција на внатрешноста на автомобил од ТЛТ ДООЕЛ во вредност од 1000 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Дезинфекција со машината за дезинфекција „Bac-2-Zero“ која работи на принцип на распрскување на магла, создадена од биолошко-органски раствор кој не е штетен по човековото здравје.

* Закажување од 17.08.2020 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2020 до 01.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Машината за дезинфекција „Bac-2-Zero“ работи на принцип на распрскување на магла, создадена од биолошко-органски раствор кој не е штетен по човековото здравје.
Машината за дезинфекција со магла користи притисок за да создаде магла (фина пареа) која се распрснува насекаде во просторијата, вклучително со аглите,
пукнатините и тешко достапните места. Со користење на соодветен органски раствор, овој тип на магла има моќ да уништи огромен спектар на патогени вируси и бактерии за кратко време, а површините и просториите ги остава чисти и безбедни за човекот.

Зошто магла за дезинфекција?

 • Уништува бактерии, вируси, мувла и габи кои влијаат на вашето здравје
 • Го намалува ширењето на сезонски грип и обични настинки
 • Го подобрува квалитетот на воздухот
 • Го неутрализира лошиот мирис, истовремено давајќи му на вашиот дом, канцеларија, магацин, возило пријатен мирис и свежина
 • Благотворно делува на лица со респираторни проблеми како астма, алергии, чувствителност на хемикалии
 • Го намалува натрупувањето на бактерии
 • Безбедна е, нетоксична и безбедна по околината
 • Инстантно нуди долготрајна заштита од бактерии и вируси
 • Ја подобрува работата на климатизерите, со што се намалува трошокот за струја

Машината за дезинфекција „Bac-2-Zero“ може да се користи за дезинфекција на:

 • Автомобили, автобуси, такси компании
 • Медицински установи / ординации
 • Фабрики
 • Училишта
 • Канцеларии
 • Продажни салони / магацини
 • Фризерски салони
 • Фитнес центри

За компанијата

ТЛТ ДООЕЛ е компанија која се занимава со хемиско чистење на тапациран мебел и автомобилски ентериер. Нудиме висококвалитетна услуга со најквалитетни машини од германскиот производител “Kärcher” и италијански средства од највисока класа. Како компанија се гордееме што зад нас имаме голем број задоволни клиенти кои се доказ за нашата професионалност. Ако не знаете како да се справите со нечистотијата на вашиот мебел, тогаш оваа понуда е одлична можност.
Професионално, хемиско чистење на мебел и душеци кои ќе ги задоволи вашите потреби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.