Пролет во убавото Банско (27.03. - 30.04.2017)! 50% попуст на едно ноќевање за двајца или тројца во сместување по избор во апартмани “Todorini Kuli 3*” – Банско, Бугарија

РАСПРОДАДЕНО

Пролет во убавото Банско (27.03. - 30.04.2017)! 50% попуст на едно ноќевање за двајца или тројца во сместување по избор во апартмани “Todorini Kuli 3*” – Банско, Бугарија

Цена

1,922 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,844 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,922 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • 113, Pirin Street, Bansko

 • + 359 889 687 373

 • todorinikuli123@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Едно ноќевање за двајца или тројца во сместување по избор:

 • Студио, цена: 3844 ден. (62 eur) 1922 ден. (31 eur)
 • Апартман со една спална, цена: 4588 ден. (74 eur) 2294 ден. (37 eur)

Во понудата е вклучено:

 • Wi-Fi интернет
 • паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.03.2017 до 30.04.2017
 • Едно лице може да купи повеќе купони и да ги комбинира за повеќе ноќевања.
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За четрвто лице се доплаќа 5 евра на ден
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 30.04.2017 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Апартманите Todorini Kuli се наоѓаат во подножјето на Пирин планина и се совршено место за одмор и уживање во Банско. На само 100 метри од гондолата и 10 мин. прошетка до центарот на Банско, хотелот е идеално позициониран за одмор во секоја сезона. 

Хотелот располага со студиа и апартмани, опремени со сопствена кујна. Апартманите располагаат со своја сопствена тераса и камин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ