#Скопје Гурман! Вкусна храна во пријатен амбиент! 50% попуст на јадење по избор: пилешки медаљони, пилешки прсти или цезар салата во ресторан Томче Софка

Цена од

120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

240 ден.

Попуст

50%

Заштеда

120 ден.

Купени: 248

Добивате

Опции на понудата:

Пилешки медаљони 450 ден. 225 ден.
Пилешки прсти 250 ден. 125 ден.
Цезар салата 240 ден. 120 ден.
Скопско 0.5l (1+1 гратис) 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Купонот важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Хотел - Ресторанот “Томче Софка“ е лоциран во центарот на Скопје, главниот град на Р. Македонија. Оддалечен 20 km од Меѓународниот аеродром “Александар Велики“ во Скопје и само 1 km од Меѓународната автобуска и железничка станица во Скопје. Сместен во спокојот на градскиот парк во Скопје, хотелот сепак е на само 10 - тина минути одење оддалечен од строгиот центар на Скопје, како и од големиот број на популарни историски, спортско - рекреативни, бизнис и шопинг објекти.

Ви претстои некакво случување во иднина... венчавка, свадба, роденден, крштевка... можеби годишнина или пак вечера за вашите бизнис пријатели... Тимот на хотел-ресторан “Томче Софка“ ви е достапен во секое време. Спремни се да Ви понудат одличен избор на квалитетна храна и услуга, да ви помогнат при изборот на музика, фотограф, камерман и сместување кои ќе му прилегаат на секаков настан... Во елегантен простор, одлична храна и забава поминете незаборавни моменти...

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.