53 ја следат оваа компанија


- 21%

TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (8671)

2000 ден.

1590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: пластика, метал
 • Високомонтажна со долг врат
 • Брзо загревање на вода
 • Притисок: 220-240 V/50 Hz
 • Моќност: 3 KW
 • Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa
 • Проток на топла вода: 2-2,5 л/мин.
 • Температура на водата: 30-60°С
 • Електричен кабел: 1,2м

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.