53 ја следат оваа компанија


- 12%

TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (8675)

1700 ден.

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Високомонтажна со краток врат
 • Материјал: пластика, метал
 • Притисок: 220-240 V/50 Hz
 • Моќност: 3 KW
 • Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa
 • Проток на топла вода: 2-2,5л/мин.
 • Температура на водата: 30-60°С
 • Електричен кабел: 1,2м

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.