53 ја следат оваа компанија


- 26%

TONS-FORM Поштенско сандаче (1104)

1200 ден.

890 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 25 cm х 18 cm х 5 cm
  • Модел: PB-002

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.