53 ја следат оваа компанија


- 31%

Tons Garden Нишалка Хамок 200 х 80 (9073)

800 ден.

550 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 200 x 80 cm
  • Боја: Крем

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.