53 ја следат оваа компанија


- 23%

Tons Garden Тенда 2.5 x 2.5 (10113)

6500 ден.

4990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Tons Garden Тенда 2.5 x 2.5 (10113)
  • Димензии: 2.5 x 2.5 x 2.55 m
  • Чадор систем
  • Боја:Крем

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.