42 ја следат оваа компанија


- 32%

TOP LIFE 26″ Велосипед + 1 година гаранција

19000 ден.

12990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Велосипед Top Life со големина 26″
 • Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
 • Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)
 • Предна вилушка / Амортизер
 • Преден запчаник погон: Shimano FC-TY301
 • Преден менувач / SHIMANO TZ30, FIT 42T
 • Заден менувач : SHIMANO TY21, FIT 7S
 • Менувач на брзини: SHIMANO EF500, 21SPEED
 • Рачки за кочници: Shimano STEF 65 -2019
 • Кочници /: DISK Напред и назад од брендот Repute
 • Димензија на тркало: 26″,” со дупли алуминиумски бандажи
 • Педали: Алуминиум
 • Брзини / speed : 21
 • Запчаници и ланец: Shimamo
 • Големина на рам 16.5′
 • Гуми: Kenda

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.