- 31%

TOP LIFE 29″ Велосипед со 27 брзини + 1 година гаранција

35000 ден.

23990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Велосипед Top Life со големина 29″
 • Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
 • Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)
 • Предна вилушка / SUNTOUR SUS FORK XCT-HLO, ALLOY CROWN STEEL SUS FORK FIT DISC BRAKE
 • Преден менувач /SHIMANO AFDM370L6C, FIT 44T ALTUS SERIES
 • SHIMANO AFCM371C422XL CHAINWHEEL&CRANK, 22/32/44T, ALLOY CRANK
 • Заден менувач: SHIMANO ARDM3000, FIT 9S ACERA SERIES
 • Менувач на брзини: SHIMANO ASLM310, 27SPEED ALTUS SERIES
 • Кочници /: DISK Shimano Hidarylic
 • Димензија на тркало: 29″ со алуминиумски бандаши
 • Брзини / speed : 27
 • Запчаници и ланец: Shimamo
 • Големина на рам 19′
 • Гуми: Kenda

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.