- 19%

TOP LIFE CITY 28″ Велосипед во боја по избор + 1 година гаранција

18500 ден.

14990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Бела 18,500 ден. 14,990 ден.
Кафеава 18,500 ден. 14,990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • TOP LIFE CITY 28″, ALLOY FRAME, SEAT TUBE LENGTH 16.5″ ALLOY V-BRAKE, 7 SPEED
 • PARTS DESCRIPTION
 • FRAME ALLOY FRAME FOR CITY BIKE
 • FORK STEEL FORK
 • HANDLEBAR ALLOY HANDLEBAR, 22.2*630MM
 • STEM ALLOY STEM, EXT 90MM
 • BB SETS SEALED TYPE BB SETS
 • CHAIN KMC Z33, 1/2″*3/32″*118L
 • PEDAL FEIMIN ALLOY PEDAL WITH BALL AND REFLECTORS
 • F HUB STEEL HUB, CP
 • R HUB STEEL HUB, CP
 • FREEWHEEL SHIMANO AMFTZ5007428
 • BRAKES ALLOY V-BRAKE
 • CHAINWHEEL&CRANK STEEL CHAINWHEEL, ALLOY CRANK
 • RIM 28*1.75 ALLOY DOUBLE WALL RIM, BLACK
 • TIRE 700C*45C KENDA TIRE
 • SADDLE FOAM SADDLE
 • SEAT POST ALLOY SEAT POST
 • SHIFTER SHIMANO ASLRS35R7AT, 7 SPEED
 • R DERAILLEUR SHIMANO ARDTY21BGSDL
 • KICKSTAND 28″ ALLOY KICKSTAND
 • MUDGUARD STEEL MUDGUARD, STYLE AS PICTURE ATTACHED
 • BASKET PLASTIC BASKET
 • LIGHT FRONT LIGHT, LED LIGHT
 • CARRIER ALLOY CARRIER

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.