- 12%

TOP LIFE H10 Електричен тротинет со LG батерија + 1 година гаранција

37500 ден.

32990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тежина: 18 kg
 • Mоќност: 400 W
 • Батерија: LG 36V 10.4 AH
 • Растојание: 30-40 km
 • Материјал: железо и алуминиумска легура
 • Макс. Брзина 35 km/h
 • Максимална тежина: 150 kg
 • Мотор тип DC Brushless мотор
 • Сертификација: CE MSDS
 • Клуч за заклучување
 • Време на полнење: 5-8 часа
 • Агол на искачување: 15 степени
 • 10 инчи Пневматска гума
 • Задни и предни диск-сопирачки
 • Светилка со лампа со сирена
 • Бои: светло бела / црна
 • Големина: 110 x 56 x 120 см

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.