• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Батерија: LG литиумска батерија 24V 6AH
 • Тежина: 8.6 kg
 • Моќност: 250 W
 • Материјал: железо и алуминиумска легура
 • Максимална брзина : 24 km / h
 • Максимална тежина : 120 kg
 • Растојание: 18 - 22 km
 • Време на полнење: 2 - 3 часа
 • Големина на тркало: 8"
 • Сертификација: CE MSDS
 • Бои: црно / бело
 • Скутер Големина: 105 x 16 x 111 cm
 • 30 дена гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.