41 ја следат оваа компанија


Мало меко топче во модел по избор

110 ден.

39 ден.

Преостанато време

Купени:

9

Шифра:

0200000000200
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Меко топче
 • Различен модел по избор: тениско топче, безбол топче, баскет топче, лого FC Barcelona или лого FC Real Madrid

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.