50% попуст на пилатес топка со пумпа + бесплатна достава од Ф Мебел во вредност од 1400 ден. по цена од 699 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на пилатес топка со пумпа + бесплатна достава од Ф Мебел во вредност од 1400 ден. по цена од 699 ден. + бесплатна достава

Цена

699 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден..

Попуст

50%

Заштеда

701 ден..

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3 | Остануваат : 4

 • Јадранска Магистрала Скопје

 • 078 822 156

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пилатес топка со пумпа + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2018 до 24.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • Потребно време за испорака 7 - 8 дена
 • По купување на купонот потребно е да ја исконтактирате компанијата на телефонскиот број 078 822 156, за да оставите информации за достава

Опис

Топка со пумпа

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.