52% попуст натопла депилација на нозе и интима во Сандра Ексклузив во вредност од 600 ден. по цена од 290 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Купени: 7

 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела)

  Одведи ме таму

  02 3211 594

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје

  Одведи ме таму

  02 3211 594

Добивате

Целосна топла депилација

 • Нозе
 • Интима

* Понудата важи само за салоните во Центар и Аеродром

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за салоните во Центар и Аеродром

Опис

Фризерско и козметичко студио Габи веќе 5 години се грижи за вашата убавина. Повелете во студио за убавина Габи да го разубавите вашето лице и затегнете вашето тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.