52% попуст на топла депилација на нозе и интима во Сандра Ексклузив во вредност од 600 ден. по цена од 290 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Купени: 3

 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела)

  Одведи ме таму

  02 3211 594

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје

  Одведи ме таму

  02 3211 594

Добивате

Целосна топла депилација

 • Нозе
 • Интима

* Понудата важи само за салоните во Центар и Аеродром

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за салоните во Центар и Аеродром
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Фризерско и козметичко студио Габи веќе 5 години се грижи за вашата убавина. Повелете во студио за убавина Габи да го разубавите вашето лице и затегнете вашето тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.