28% попуст на топломер HT-F03B Infrared Thermoscope од "Визард Системи" во вредност од 3200 ден. по цена од 2300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

28% попуст на топломер HT-F03B Infrared Thermoscope од "Визард Системи" во вредност од 3200 ден. по цена од 2300 ден.

Цена

2,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,200 ден.

Попуст

28%

Заштеда

900 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 7

 • ул. Црноризец Храбар бр. 32

 • 02 616 3622

 • wizard@wizard.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 10:00 - 16:00

Добивате

Топломер HT-F03B Infrared Thermoscope


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.02.2017 до 30.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од продавницата на Визард Системи.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Без потреба од контакт и чистење
 • Лесен за ракување
 • Брзи и прецизни резултати
 • Blacklight LCD дигитален дисплеј
 • Автоматско исклучување

ДТУ Визард Системи ДООЕЛ Скопје е сертифицирана компанија за техничко обезбедување, која работи повеќе од 10 години со професионални тимови за продажба, инсталација, изведување на проекти, одржување и консултации за безбедносни системи:  

 • Видео надзор 
 • Алармни системи и радио врски 
 • Детекција и дојава на пожар  
 • Контрола на пристап и евиденција на работно време 
 • Автоматика за врати, рампи и паркинг системи 
 • Домофонија и видеодомофонија  
 • ИТ и мрежни системи 
 • Банкарска опрема 
 • Специјални сигурносни производи 
 • Озвучување на објекти 

ДТУ Визард Системи ДООЕЛ е сертифицирана компанија со имплементирани стандарди:  

 • ISO 9001:2008 (ISO стандард за управување со квалитет)   
 • ISO 14001:2004 (ISO стандард за управување со животната средина)  
 • Поседува ЛИЦЕНЦА ЗА ТЕХНИЧКО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ издадена од МВР на Р. Македонија за вршење на приватно обезбедување во вид на давање на услуги врз основа на исполнети услови од член 13 од Законот за приватно обезбедување. 
 • Поседува специјално ОВЛАСТУВАЊЕ од Дирекција за заштита и спасување при влада на Р. Македонија за одржување и сервисирање на стабилни инсталации за откривање, јавување и гасење на пожари и откривање на експлозивни смеси.
 • Поседува специјализиран и обучен кадар за работа со безбедносни системи и техничко обезбедување. Високостручниот кадар кој преку тековни конференции, семинари за обука и тренинзи е оспособен за одржување на сите напредни системи што ги нуди на пазарот.

НАШАТА ВИЗИЈА
Нашата визија е да бидеме водечки снабдувач во Р. Македонија на напредни решенија за сигурносни системи. Нашата исклучителна репутација за обезбедување на квалитетни решенија за безбедност и нудење на одлична персонализирана услуга е причината зашто нашите клиенти остануваат лојални на нашиот бизнис со години.

НАШАТА МИСИЈА
Нашата мисија е да е обезбедиме највисок квалитет и иновативни решенија за безбедност, со темелно разбирање на потребите на нашите клиенти. Преку партнерството со главните производители и дистрибутери, како и со инвестирање на значителна сума и време во истражување и развој на нови производи, ДТУ Визард Системи ДООЕЛ се стреми да ја постигне и одржи оваа цел.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ