55 ја следат оваа компанија


img

- 86%

Торбичка за градници на преклоп

140 ден.

20 ден.

Преостанато време

Шифра:

400000000106

Опис

Карактеристики на прозиводот:

  • x 1 торбичка за градници на преклоп
  • Материјал: тврда пластика + патент
  • Димензии: 15 x 12cm 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.