46 ја следат оваа компанија


Торбичка за складирање со боја по избор

150 ден.

99 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1600000000189
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Платнена торбичка за складирање
 • 2 платнени рачки
 • Правоаголна и метална рамка - 21cm x 16cm ширина, 16cm длабина
 • Достапна во две бои: сина и кремаста

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.