За вашите најслатки желби! До 40% попуст на торта по избор во Слаткарница Охрид (Чаршија, Скопје)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

26%

Заштеда

210 ден.

Купени: 3

Добивате

Опции на понудата:

Чоколадна торта (класична) 14-16 парчиња 800 ден. 590 ден.
Чоколадна торта (класична) 18-20 парчиња 1,200 ден. 720 ден.
Чоколадна торта (бадем, лешник, орев, нутела или сникерс) 14-16 парчиња 1,000 ден. 690 ден.
Чоколадна торта (бадем, лешник, орев, нутела или сникерс) 18-20 парчиња 1,400 ден. 890 ден.

*Достапни се округли торти и штангли (ролати)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.04.2019 до 10.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна нарачка на тортата еден ден порано
  • По комплетирање на нарачката и купување на купонот потребно е да се јавите и да ги кажете купон кодот и пин кодот
  • Понудата важи само за "носење"

Опис

Од 1903 година, па до денес, сместена во срцето на Скопската Чаршија "Слаткарница Охрид" ги исполнува вашите најслатки желби!
Ако сакате да ја пробате највусната торта во градот повелете и уверете се.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.