25% попуст на декорирана торта со вкус и декорација (фигура) по избор: нутела чоколадна, крем торта, нес чоколадна или рустика + бесплатна достава во G&B Cake Factory

Цена од

599 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

25%

Заштеда

201 ден.

Купени: 66

 • Плоштад Македонија, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 300 035

  peneva_biljana@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Торта со 20 парчиња 800 ден. 599 ден.
Торта со 30 парчиња 1,000 ден. 745 ден.
Торта со 40 парчиња 1,200 ден. 899 ден.
Торта со 50 парчиња 1,500 ден. 1,119 ден.

Декорирана торта со вкус и декорација по избор:

 • Нутела чоколадна
 • Крем торта
 • Нес чоколадна
 • Рустика

*Бесплатна достава важи за градовите Скопје и Велес

*Декорација со чоколадо или шам во зависност од фигурата

 *Составот на тортите може да го погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да нарачате 4-6 дена пред доставата
 • За нарачката потребно е на меил да го испратите купонот, адресата, населба, вашето име, телефон за контакт и време за доставата
 • Вие бирате датум и време за достава!
 • Доплата за фигура од 200 ден. до 600 ден. во зависност од фигурата

Опис

Состав:

 • Нутела чоколадна (2 фила нутела, 1 фил чоколадо)
 • Крем торта (1 фила ванила, 1 фил чоколадо, 1 фил нес)
 • Нес чоколадна (2 фила чоколадо, 1 фил нес)
 • Рустика (оерви, плазма, сецкано црно и бело чоколадо)

*Сите торти се со путер и тесто од ореви, со три фила

G&B Cake Factory e совршен избор доколку сакате спој на уметноста и храната:

 • Перфектна изработка на најразновидни фигури по желба на вашето дете ако сакате роденден за паметење 
 • Уникатни вкусови за заблажување 

Пробајте ги најновите торти во новоотворената слаткарница Cake Factory и секоја ваша слатка желба ќе премине во неодоливо задоволство!

За компанијата

Cake Factory e совршен избор доколку сакате спој на уметноста и храната:

 • Перфектна изработка на најразновидни фигури по желба на вашето дете ако сакате роденден за паметење 
 • Уникатни вкусови за заблажување 

Пробајте ги најновите торти во новоотворената слаткарница Cake Factory и секоја ваша слатка желба ќе премине во неодоливо задоволство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.