Посетете ја Тоскана, Италија низ целата година (01.12.2019-01.12.2020)! 36% попуст на 5 ноќевања со појадок и вечера во HG Hotel Cappelli во вредност од 34 100 ден. (550 €) по цена од 21 824 ден. (352 €)

Цена

21824 ден.

Вредност

34100 ден.

Попуст

36%

Заштеда

12276 ден.

Добивате

Во цената е вклучено:

 • 5 ноќевања со појадок и вечера во стандардна двокреветна соба за 2 лица (пијалоци не се вклучени)
 • Дете до 3 години бесплатно во собата на родители без дополнителен кревет.
 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатно користење на: базен, вирпул, фитнес опрема, лежалки
 • Понудата не важи за време на италијански празници
 • Пријавување од 15:00 - 00:00 часот, одјавување од 05:00 - 10:00 часот
 • Локален данок: (да се плаќа локално од гостин): 1 € по лице од ноќ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2019 до 01.12.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на info@hotelcappelli.it
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на info@hotelcappelli.it за потврда на резервацијата.
 • Пријавување од 12:00 - 00:00 часот, одјавување 00:00 - 12:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Кога удобноста и елеганцијата наоѓаат совршена рамнотежа, секој момент во бањата зазема единствена и опиплива благосостојба.
Со векови, Монтекатини Терме се сметаше за место на регенерација, благосостојба и убавина благодарение на извонредниот подарок на водите што се влеваат од длабочините на подотвор во престижни бањи потопени во прекрасни паркови. Иако лекот за минерална вода (или пијалок) е најпознат, терминот ди Монтекатини со текот на годините додаваше на традиционалната нега широк спектар на терапевтски и велнес третмани, од масажи од кал до третмани за убавина. Денес Монтекатини Терме е дел од Европската асоцијација за историски термални градови ЕХТТА, престижното здружение кое ги собира сите најважни термални центри во Европа.
 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.