40 ја следат оваа компанија


- 11%

11% попуст на тостер ELECTROLUX EAT7800 + 2 години гаранција

4500 ден.

3990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 980 W
 • 7 степени на јачина
 • Eлектронска регулација на моќност на печење
 • Oстранлив сад за трошки
 • Место за намотување на кабелот
 • Функција за одмрзнување
 • Подгревање и функција за пауза
 • Решетка за подгревање
 • LCD екран со тајмер за време – секогаш ќе знаете кога е тостот готов

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.