SENCOR Тостер STS 37GG + 2 години гаранција

1960 ден.

1750 ден.

Купени:

1

Шифра:

300000001416
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: зелена
 • Моќност на грејачот: 800 W
 • Три функции во една:
  – загревање (со индикаторско светло)
  – итно откажување на работата пред истекот на зададеното време
  – одмрзнување  (со индикаторско светло)
 • Погоден за правење дебел и тенок тост
 • Електронски тајмер – 6 нивоа на интензитет на тост
 • Автоматско исфрлање на леб и исклучување по завршувањето на тостот / одмрзнувањето
 • Лесно се чисти
 • Надворешното куќиште е со изолација од топлина (се лади на допир кога работи)
 • Нелизгачки ногарки
 • Простор за складирање на кабелот за напојување
 • Должина на кабелот за напојување: 1 m
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии: должина 289 mm x длабочина 179 mm x висина 175 mm
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.