Највусните традиционални десерти во градот! До 50% попуст на традиционален или ориентален десерт за носење во Слаткарница Охрид (Чаршија, Скопје)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

50 ден.

Попуст

40%

Заштеда

20 ден.

Купени: 41

Добивате

Опции на понудата:

Кадаиф 50 ден. 30 ден.
Трилече 60 ден. 40 ден.
Млечник (кајмачина) 80 ден. 40 ден.
Казандиби 60 ден. 40 ден.
Ашуре 60 ден. 40 ден.
Сутлијаш 60 ден. 40 ден.
Шеќерпари 60 ден. 40 ден.
Баклава 60 ден. 40 ден.

*Понудата важи само за носење

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.04.2019 до 10.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата не важи за во слаткарницата, важи само за "носење"

Опис

Од 1903 година, па до денес, сместена во срцето на Скопската Чаршија "Слаткарница Охрид" ги исполнува вашите најслатки желби!
Ако сакате да ги пробате највусните традиционални десерти во градот повелете и уверете се!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.