За вистинските гурмани! До 25% попуст на ладно цедено маслиново масло Polytimon од 0.75L или 3L со премиум квалитет или Elladi маслинов бленд од 1L или 5L од брендот Kabassi + бесплатна достава за големите пакувања од "Trajkov Trade International"

РАСПРОДАДЕНО

За вистинските гурмани! До 25% попуст на ладно цедено маслиново масло Polytimon од 0.75L или 3L со премиум квалитет или Elladi маслинов бленд од 1L или 5L од брендот Kabassi + бесплатна достава за големите пакувања од "Trajkov Trade International"

Цена

189 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

220 ден.

Попуст

14%

Заштеда

31 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 8

Бесплатна достава
 • ул. Благоја Стефановски бр. 30, Маџари

 • 02/5116 653

 • trajkovtrade@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 15:30 Саб: 09:00 - 14:00

Добивате

 • 5L Elladi маслинов бленд и вклучена бесплатна достава, цена: 1200 ден. 899 ден.
 • 3L Polytimon ладно цедено маслиново масло и вклучена бесплатна достава, цена: 1500 ден. 1199 ден.
 • 1L Elladi маслинов бленд, цена: 220 ден. 189 ден.
 • 0.75L Polytimon ладно цедено маслиново масло, цена: 399 ден. 299 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.12.2016 до 06.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава е вклучена за големите пакувања 5L Elladi и 3L Polytimon!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата trajkovtrade@gmail.com со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски 02/5116 653)
 • За малите пакувања (1L Elladi и 0.75L Polytimon) подигањето е од компанијата Trajkov Trade - ул. Благоја Стефановски бр. 30, Маџари
 • Можна е и достава и за малите пакувања со дополнителна доплата

Опис

Elladi гастрономски маслинов бленд од 5 литри

Природен и мултинаменски бленд од масла, составен од 51% супериорно Вирџин маслиново масло добиено исклучиво преку механички процеси, и 49% сончогледово масло. Пријатниот и лесен вкус, како и високата топлотна толеранција го прават овој Маслинов бленд идеален за:                             

 • Салати                                  
 • Пржење                                     
 • Печење                                    
 • Сосови

Polytimon ладно цедено маслиново масло

Античкиот поет Хомер го сметал маслиновото масло за "Златна течност", од каде се гледаат и големите бенефити на ова масло. Polytimon ладно цеденото маслиново масло е произведено и пакувано пресретнувајќи ги највисоките стандарди. Се произведува преку притискање на овошјето на ниски температури (cold pressed), за да се минимизира губењето на нутритивната вредност, а воедно зачувувајќи го супериорниот вкус. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.