Уникатна метода за разубавување! 51% попуст на трајно извиткување - lash lift + боење во Studio Veljanova во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

Преостанато време

Купени: 98

Добивате

Трајно извиткување - lash lift + боење

*Ве молиме непосредно пред посетата на салонот и третманот да не употребувате маскара

*Lash Lift третманот се прави на долги трепки, ефикасноста на третманот не се постигнува на мали трепки, за консултација ве молиме контактирајте ја компанијата на 071 332 166

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.01.2021 до 30.11.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
 • Lash Lift третманот се прави на долги трепки, ефикасноста на третманот не се постигнува на мали трепки, за консултација ве молиме контактирајте ја компанијата на 071 332 166
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

За компанијата

Studio Veljanova ги нуди следните услуги:

 • нокти
 • масажа
 • депилација
 • шминка
 • педикир
 • трепки
 • фризерски секакви услуги
 • третмани на лице
 • третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.