- 20%

Трамбулина со мрежа

7500 ден.

5990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијаметар на подлога за скокање: 105 cm
 • Висина од подлога за скокање: 125 cm
 • Висина од основа: 165 cm
 • Детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за детето да ја потроши неисцрпната енергија преку забава.
 • Карактеристики :
 •  Вратичката се закопчува со патент
 •  Максимална носивост 70 Кг
 •  Рамовите се изработени од нерѓосувачки челик обложени со сунгер за заштита
 •  Квалитетна полипропиленска подлога за скокање
 •  Стабилност овозможена со шест нозе

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 09.05.2019 до 16.05.2019

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.