- 17%

17% попуст на транспортер за миленици со големина по избор од Smart Dog Pet Shop

1200 ден.

999 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Anton Dimitrov 112, Drachevo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 714 100

  majabruskovskatayahoo.com

Опис

Димензии на транспортерот:

 • Skudo 1 (48x31,5x31)
 • Skudo 2 (55x36x35)
 • Skudo 3 (60x40x39)
 • Skudo 4 (68x48x51)
 • Skudo 5 (79x58,5x65)
 • Skudo 7 (105x73x76)

Пет шоп Смарт дог Скопје, одличен избор за вашето милениче, голем избор на онлајн производи за кучиња, мачки, зајаци, хрчаци, риби и останати животни. Голем избор од пелени простирки во сите димензии, поводници, кафези, хранилки, тоалети... во различни бои и димензии, транспортери наменети за секаков вид транспорт на вашите миленичиња до играчки во сите форми, сето ова по најповолни цени со одличен квалитет!!!

Да бидат среќни и задоволни вашите миленици!

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 06.09.2019 до 10.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.