97% попуст на онлајн курс: Travel And Tourism Diploma + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 816 ден. (368 €) по цена од 682 ден. (11 €)

Цена

682 ден.

Вредност

22816 ден.

Попуст

97%

Заштеда

22134 ден.

Преостанато време

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Travel And Tourism Diploma

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 78
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2021 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

The global travel and tourism sector is one of the most dynamic, resilient and potentially-rewarding as a chosen career path. A multi-trillion-dollar global industry of mind-blowing proportions, hiring in all areas of travel and tourism is predicted to continue accelerating indefinitely.

Do you have a keen sense of travel and exploration? Are you fascinated by unique cultures and famed world heritage sites? If so, this Travel and Tourism Diploma is designed for you!

Through this exciting course you will learn how to undertake travel and tourism functions such as the management of cultural and natural resources, how to effectively coordinate travel and tourism activities, manage events and develop entrepreneurial skills to start your own enterprise.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.