64% попуст на пакет од 10 третман за слабеење: 1 мезотерапија, 3 кавитации, 3 стимулации и 3 пресотерапии во вредност од 9600 ден. по цена од 3500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

64% попуст на пакет од 10 третман за слабеење: 1 мезотерапија, 3 кавитации, 3 стимулации и 3 пресотерапии во вредност од 9600 ден. по цена од 3500 ден.

Цена

3,500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

9,600 ден.

Попуст

64%

Заштеда

6,100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2772 850, 078 700 528

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Пакет од 10 третман за слабеење:

 • 1 мезотерапија
 • 3 кавитации
 • 3 стимулации и
 • 3 пресотерапии

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.05.2018 до 30.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во салонот Тренд Ас во Кисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ