Летна промоција во Тренд Ас! До 77% попуст на пакет за слабеење по избор: 5 ВHS, 5 кавитации, 5 мадеромасажи, 5 ултравук третмани, 5 месождерки, 5 Body Master и 5 тунел сауни по избир

Цена од

3000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9600 ден.

Попуст

68%

Заштеда

6600 ден.

Купени: 1

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987, 02 2772 850, 078 700 528

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1: 5 BHS третмани и 5 кавитации 9,000 ден. 2,500 ден.
Пакет 2: 5 мадеромасажи и 5 ултразвук 13,000 ден. 3,000 ден.
Пакет 3: 5 месождерки и 5 Body Master третмани 9,000 ден. 3,000 ден.
Пакет 4: 5 кавитации и 5 тунел сауни 8,500 ден. 2,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 12.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во салонот Тренд Ас - Kисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.