Лето во топ форма! 83% попуст на пакет за слабеење од 10 кавитации, 10 стимулации, 10 кардио вежби и 10 тунел сауни од Тренд Ас во вредност од 18 500 ден по цена до 3200 ден.

Вредност

18500 ден.

Попуст

83%

Заштеда

15300 ден.

Преостанато време

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Пакет за слабеење од 10 кавитации, 10 стимулации, 10 кардио вежби и 10 тунел сауни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 23.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.