Продолжете со тремани за слабеење од вашиот дом! До 30% попуст на антицелулитен гел, чоколаден крем за слабеење или боди врапинг (300 ml.) од Тренд Ас

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

100 ден.
 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Третмани за слабеење и антицелулит во домашни услови:

 • Антицелулитен гел: 600 ден. 500 ден.
 • Боди врапинг: 1000 ден. 700 ден.
 • Чоколаден крем за слабеење: 1000 ден. 800 ден.

*Сите препарати се на природна база

*Составот и начинот на користење погледнете го во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2020 до 30.04.2020
 • По купување на купонот испратете email на компанијата gumtrendas@yahoo.com со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Тренд Ас ви препорачува - продолжете со грижата за вашето тело во домашни услови!

Ви ги претставуваме третманите за слабеење на природна база кои можат да се прават во домашни услови!

Сите три препарати го спречуваат создавањето на нов целулит, ги намалуваат масните наслаги и ја смалуваат видливоста на стриите. Во составот се природни состојки со кои се подобрува микроциркулацијата во поткожното ткиво а со тоа се поттикнува липолаза односно разградување на тврдокорните масни наслаги и целулитни грутки а кожата е мазна и затегната.

Начин на употреба на антицелулитен гел

За постигнување на најдобри резултати се препорачува секојдневно нанесување на гелот, два пати дневно, навечер и наутро со блага масажа. Гелот најдобро е да се аплицира после туширање бидејќи порите се отворени и кожата тогаш е најчиста и најдобро ќе го впие третманот. Антицелулитниот гел совршено се апсорбира и не остава масен слој на кожата и несакани траги на облеката. 

Начин на употреба на чоколаден крем и боди врапинг

Нанесете од препратот со кружни движења на рацете, стомакот и нозете, а потоа секоја регија обвиткајте ја со фолија и почекајте еден час. Доколку имате можност идеално би било тој час да имате и некаква физичка активност во домашни услови, пример вежбање, чистење и сл. По еден час истуширајте се и нанесете од антицелулитниот гел. 

Состав:

 • Антицелулитен гел: agua, paralfin jelly, paralfin oil, polygel ca, cinnamon essential oil, eucalyptus essential oil, lemon essential
 • Чоколаден крем: paralfin jelly, paralfin oil, cocoa butter
 • Боди врап: agua, paralfin jelly, paralfin oil, polygel ca, cinnamon essental oil, eucalyptus oil, menthol essential oil
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.