63% попуст на пакет од 10 третмани за слабеење по избор: стимулации, кавитации, радиофрекфенции, мадеротерапии на лице, вакум фит третмани, тунел сауни, детокс спа, антицелулитни, мадеро или масажи на грб од Тренд Ас

img

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

63%

Заштеда

2510 ден.

Купени: 1

 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

10 стимулации 4,000 ден. 1,490 ден.
10 тунел сауни 4,000 ден. 1,490 ден.
10 детокс спа 6,000 ден. 1,490 ден.
10 антицелулитни масажи 6,000 ден. 1,490 ден.
10 мадеро масажи 6,000 ден. 1,490 ден.
10 кавитации 8,000 ден. 1,490 ден.
10 радиофрекфенции 8,000 ден. 1,490 ден.
10 вакум фит третмани 8,000 ден. 1,490 ден.
10 масажи на грб 8,000 ден. 1,490 ден.
10 мадеротерапии на лице 6,000 ден. 1,490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 20.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.