Како до обликувано тело? 70% попуст на пакет третмани за слабеење по избор: 3 криолизи, 3 липоласер третмани, 10 пресотерапии, 10 стимулации, 10 тунел сауни и 10 мадеро масажи во Тренд Ас во вредност од 21 600 ден. по цена од 6500 ден.

Цена

6500 ден.

Вредност

21600 ден.

Попуст

70%

Заштеда

15100 ден.

Купени: 3

 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Пакет третмани за слабеење:

 • 3 криолизи
 • 3 липоласер третмани
 • 10 пресотерапии
 • 10 стимулации
 • 10 тунел сауни
 • 10 мадеро масажи 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.04.2023 до 14.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.