Специјална роденденска понуда по повод 20 години Тренд Ас! До 83% попуст на пакет за слабеење: 40 третмани или 35 третмани за слабеење по избор

Цена од

3990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

23000 ден.

Попуст

83%

Заштеда

19010 ден.

Купени: 57

 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

40 третмани за слабеење: 10 кавитации, 10 електро стимулации, 10 тунел сауни и 10 мадеротерапии 23,000 ден. 3,990 ден.
35 третмани за слабеење: 10 кавитации, 10 липоласер третмани, 10 пресотерапии и 5 бразилски мадеротерапии 34,000 ден. 5,990 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2023 до 15.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.